Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żabnie
Kanonizacja Jana Pawła II - III rocznica
27 kwietnia 2014 roku

Publiczne Gimnazjum w Żabnie
im. Jana Pawła II
Gimnazjum
Budynek Gimnazjum - Wiosna 2000 rok


 • Środa, 27 czerwiec 2018

  Szkolne Echo nr 53

  Pragniemy poinformować, że 53 numer gazetki Szkolne Echo jest już dostępny. Życzymy miłej lektury.
 • Wtorek, 19 wrzesień 2017

  Regulamin rekrutacji...

  Proszę o zapoznanie sie z regulaminem rekrutacji do programu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Regulamin rekrutacji | pdf
 • Wtorek, 19 wrzesień 2017

  Wywiadówka

  Zebranie informacyjne rodziców odbędzie się dnia 19.09.2017 r. (tj. we wtorek) o godz. 17.
 • Wtorek, 12 wrzesień 2017

  Rada Pedagogiczna

  Posiedzenie Rady Pedagogicznej odbędzie się w dniu 14.09.2017r. (tj. w czwartek) o godz. 14.30 ...
 • Piątek, 1 wrzesień 2017

  Projekt „Modernizacj...

  Nasza szkoła bierze udział w projekcie współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i gminy Żabno ...

Sukcesy naszych uczniów

Dodano: Wtorek, 22 kwiecień 2014

W bieżącym roku szkolnym, podobnie jak w ubiegłych latach, uczniowie Publicznego Gimnazjum w Żabnie odnieśli znaczące sukcesy w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

Największymi osiągnięciami może poszczycić  się Daniel Golec uczeń klasy II a, który zdobył tytuł laureata aż w dwóch konkursach: Małopolskim Konkursie Chemicznym i Małopolskim Konkursie Biologicznym. Szczególnie udział Daniela w Konkursie Chemicznym okazał się ogromnym sukcesem, bowiem zajął on w nim pierwsze miejsce, okazując się najlepszym spośród kilku tysięcy uczniów gimnazjów biorących w nim corocznie udział. Warto dodać, że już w ubiegłym roku szkolnym Daniel uzyskał tytuł laureata Małopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego, a w przyszłym roku ma zamiar spróbować swoich sił jeszcze w innych konkursach przedmiotowych.

Autorem drugiego sukcesu jest Aleksander Jedynak z klasy III b, który został drugim, tegorocznym laureatem Konkursu Chemicznego, a także uzyskał tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Informatycznego.

Natomiast Michał Liro z klasy III a został finalistą Małopolskiego Konkursu Geograficznego.

Tegoroczne wyniki udziału uczniów gimnazjum w Żabnie potwierdzają fakt, że potrafią oni skutecznie konkurować swoją wiedzą i umiejętnościami z kolegami z innych szkół Małopolski, także tych, które powszechnie uważane są za najlepsze w województwie.
Przygotowanie uczniów do udziału w konkursach jest też niewątpliwą zasługą pracujących z nimi nauczycieli:  Agaty Czwórnóg  (Małopolski Konkurs Chemiczny), Barbary Machalskiej (Małopolski Konkurs Geograficzny), Andrzeja Prządy (Małopolski Konkurs Informatyczny) i Bogusławy Warzechy (Małopolski Konkurs Biologiczny). 

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!