Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Żabnie
Kanonizacja Jana Pawła II - III rocznica
27 kwietnia 2014 roku

Publiczne Gimnazjum w Żabnie
im. Jana Pawła II
Gimnazjum
Budynek Gimnazjum - Wiosna 2000 rok


 • Środa, 27 czerwiec 2018

  Szkolne Echo nr 53

  Pragniemy poinformować, że 53 numer gazetki Szkolne Echo jest już dostępny. Życzymy miłej lektury.
 • Wtorek, 19 wrzesień 2017

  Regulamin rekrutacji...

  Proszę o zapoznanie sie z regulaminem rekrutacji do programu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”. Regulamin rekrutacji | pdf
 • Wtorek, 19 wrzesień 2017

  Wywiadówka

  Zebranie informacyjne rodziców odbędzie się dnia 19.09.2017 r. (tj. we wtorek) o godz. 17.
 • Wtorek, 12 wrzesień 2017

  Rada Pedagogiczna

  Posiedzenie Rady Pedagogicznej odbędzie się w dniu 14.09.2017r. (tj. w czwartek) o godz. 14.30 ...
 • Piątek, 1 wrzesień 2017

  Projekt „Modernizacj...

  Nasza szkoła bierze udział w projekcie współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i gminy Żabno ...

Wycieczki zawodoznawcze

Dodano: Czwartek, 23 czerwiec 2016

17  czerwca 2016 roku, wizytą w salonie fryzjersko-kosmetycznym ,,Claudia” w Żabnie zakończył się cykl wycieczek zawodoznawczych organizowanych przez pedagoga szkolnego - Małgorzatę Grzymek.

W tajniki swojego zawodu wprowadziła dziewczęta z klas drugich i trzecich pani Agnieszka-fryzjerka z 13-letnim stażem pracy. Z pasją opowiadała o swojej profesji i codziennych czynnościach. Przy okazji uczennice dowiedziały się jakie fryzury są najmodniejsze w 2016 roku.

Uczniowie z klas: IIIa, IIIb, IIIIc naszego gimnazjum odwiedzili też restaurację ,,Herbowa”, gdzie właściciel lokalu – pan Czosnyka przedstawił predyspozycje, zakresy obowiązków i możliwości zdobycia zawodów: kucharza, kelnera i restauratora.

Chłopcy z klas trzecich wybrali się z pedagogiem do zakładu ,,AUTO-BIEDROŃ” w Łęgu Tarnowskim. Po dużym i świetnie wyposażonym warsztacie oprowadzał sam szef-pan Adam Biedroń. Uczniowie zobaczyli na czym polega praca blacharzy i lakierników, jakich narzędzi używają, a także podziwiali efekty ich pracy.

Serdecznie dziękujemy panu Czosnyce, panu Biedroniowi i pani Agnieszce z salonu ,,Claudia” za gościnne przyjęcie oraz wartościowe i cenne informacje o ich profesjach. Były to dla uczniów bardzo ciekawe lekcje z zawodoznastwa.